Novum

Innowacyjny projekt marki Frederique Constant Geneve. Jako wyłączny dystrybutor na Polskę, Czechy i Słowację zegarków z genewskiej manufaktury Frederique Constant, mamy ogromną przyjemność utwierdzić Państwa w podjęciu dobrej decyzji. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i chcemy zagwarantować państwu maksymalną satysfakcję i najwyższą jakość szwajcarskiej precyzji.

Bezpłatny przegląd Frederique Constant Geneve dla zegarków mechanicznych.

W dowód najwyższej szwajcarskiej jakości, przy zakupie mechanicznego zegarka Frederique Constant Geneve przekazujemy voucher ważny przez 5 lat, na wykonanie bezpłatnego przeglądu w naszym Centralnym Serwisie. Bezpłatny przegląd gwarancyjny według międzynarodowych norm Frederique Constant obejmuje:

- czyszczenie i oliwienie mechanizmu;
- testowanie i regulacja dokładności chodu;
- testowanie i uszczelnienie zegarka (w tym wymiana uszczelek);
- podstawowe czyszczenie (koperta, bransoleta).

Dlaczego?

Każdy mechaniczny zegarek naręczny wymaga ze względu na swoją skomplikowaną pracę małych części mechanizmu, który jest nastawiony na ekstremalną pracę podczas prostego wskazania czasu, powinien okresowo przechodzić przeglądy (zalecane co 3-5 lat). Zapewnij swojemu zegarku poprawne wieloletnie funkcjonowanie!

Zarejestruj swój zegarek do 30 dni od daty zakupu >>

Jak skorzystać z Gwarancji satysfakcji**?

- zarejestruj tutaj swój zegarek do 30 dni od daty zakupu;
- skorzystaj z bezpłatnego przeglądu do 5 lat od daty zakupu;
- dostarcz zegarek z voucherem do naszego Autoryzowanego Centrum Serwisowego;
- w ciągu 14 dni dokonamy przeglądu i odeślemy zegarek bezpłatnie na wskazany adres wraz z testami oraz potwierdzeniem dokonanego przeglądu.

** Bezpłatny przegląd nie jest możliwy bez rejestracji na stronie w ciągu 30 dni od daty zakupu i nie obejmuje naprawy: uszkodzeń powstałych z winy użytkownika oraz niezastosowania się do zaleceń z instrukcji obsługi, wytarć powłoki zewnętrznej zegarka i bransolety, uszkodzenia kopert, bransolet (w tym teleskopów) lub pasków, zarysowania szkiełka. W wymienionych przypadkach koszty wysyłki pokrywa klient. Nie wyklucza praw wynikających z Karty gwarancyjnej czy innych praw konsumenckich. Voucher nie zastępuje Karty gwarancyjnej ani nią nie jest.

Centrum Serwisowe Frederique-Constant Polska:

JANEBA TIME PL Sp. z o. o.,
ul. Krzemieniecka 7a, 54-613 WROCŁAW
tel.: 071/ 788 40 12, 373 71 03;
fax: 071 3574939
e-mail: serwis@frederique-constant.pl
www.frederique-constant.pl